Nasze publikacje

Folder

Płyta CD

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

25 Lat Szkoły Tańca Towarzyskiego

25 Lat Szkoły Tańca Towarzyskiego B-Art Jolany Bechyne

Siedziba:

Zielona Góra Al. Wojska Polskiego 9 - Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida - Salona Wystawowy

Zielona Góra ul. Krasickiego 4 - Społeczne Ognisko Artystyczne

Zaprasza każdego, kto w kulturalny sposób i przyjemnej atmosferze ma ochotę poznać swoje nowe hobby - taniec towarzyski.

Zajęcia: odbywają się w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i niedziele od godziny 16:00

Zapisy i szczegółowe informacje: telefonicznie, e-mail, na stronie www, spotkanie organizacyjne.

Jolanta Bechyne

JOLANTA BECHYNE
JEDYNA NA ZIEMI LUBUSKIEJ

Międzynarodowe certfikaty taneczne, wydane w Wielkiej Brytanii przez Imperial Society Teachers of Dancing:

- Licentiate Ballroom Dancing

- Licentiate Latin American Dancing

Pedagog - stacjonarne studia magisterskie ukończone w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze.

Kwalifikacje w dziedzinie tańca zdobyte na dwuletnim stacjonarnym kyrsie kwalifikacyjnym drugiego stopnia organizowanym przez Ministerstwo Kultury i Sztuki.

Sedzia Tańca Turniejowego Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Praca twórcza

Praca twórcza:

- choreografia do tańców standardowych i latynoamerykańskich dla dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych par tanecznych Szkoły Tańca Fart

- scenariusze imprez kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Taneczne Fart oraz Szkołę Tańca Fart

- ruch sceniczny do spektaklu "Trędowata" w reżyserii Janusza Kozłowskiego, (premiera w Teatrze Lubuskim w 1989r.)

- konsultacja choreograficzna do spektaklu "Droga w ciemności" w reżyserii Rafała Matusza (Teatr Lubuski)

- scenariusz koncertu "W światłach rampy"

- benefis z okazji trzydziestolecia pracy zawodowej Danuty Konatkiewicz i  Jerzego Bechyne (Teatr Lubuski)

Wykłady z taneczną prezentacją

Wykłady z taneczną prezentacją:

- "Innowacje Pedagogiczne w edukacji muzycznej dzieci i młodzieży" na ogólnopolskiej konferencji naukowej organizowanej przez Instytut Wychowania Muzycznego WSP w Zielonej Górze w 1998r.

* Hospitacje lekcji tańca przez studentów WSP

* W ramach praktyk studenckich udział studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego z Zakładu Dydaktyki i Muzyki w lekcjach tańca

- "Muzyka, edukacja, terapia" na pierwszej Międzynarodowej Konferencji organizowanej przez Uniwersytet Zielonogórski Wydział Artystyczny, Instytut Kultury i Sztuki Muzycznej, Zakład Dydaktyki i Muzyki w 2006r.

- Opracowanie programów tanecznych dla par i nauka na obozach tanecznych w Świbnej, Kęszycy Leśnej, Jagniątkowie oraz półkoloniach tanecznych w Drzonkowie i Zielonej Górze

- Szkolenie z zakresu tańców latynoamerykańskich w ramach Festiwalowych Warsztatów Artystycznych w Lubsku w 2008r.

- Warsztaty taneczne dla zielonogórskich nauczycieli w 2009r.